NABÍDKA DARACÍ

Ahoj miláčku v Kristu, jak se ti všem dobře daří?

 Dobře také děkuji Bohu, neznáme se, jmenuji se Gisele HEDSON, jsem francouzské národnosti, ale v současné době jsem hospitalizován v Londýně pro péči o mou nemoc a vy?
 Rád vás poznávám !!! Jsem velmi rád, že vás poznávám. Máte rodinu a děti?

 Gisele HEDSON se narodil 7. července 1913 v Nantesu. Bydlel jsem ve francouzské vesnici Herbignac, pro mě je mi 86 let. můj život a moje rodina, ztratil jsem je zlato z výletu do Kalifornie a v současné době jsem ovdovělý 7 let

 Děkuji vám za podporu, co se vám v životě líbí, miluji svého Boha, cestování, sport a vy? Co se vám nelíbí ve vašem životě, miluji zradou a také nenávidím ty, kteří neuvažují o důvěře a vy?

 Co děláte pro bydlení, pokud vám to nevadí?
Když jsem pracoval 13 let ve francouzské společnosti a odešel jsem do důchodu déle než 4 roky

Máte v životě projekty? Řekněte, co chcete udělat nebo založit ve svém životě nebo ve svých myšlenkách. řekni mi, že můžeš mít nápad, jak pomoci chudým lidem jednoho dne ve svých projektech, protože jsem to vždycky chtěl dělat, ale zkrátka to moje zdraví nedovoluje?

 Miluji vaši franšízu i vaši štědrost a navíc, že ​​jste pravdivý a pokud vám chcete, pomůžu vám ve vašich projektech?

 Mám v plánu darovat veškeré své zboží. Téměř jsem prodal svou firmu, včetně společnosti na export dřeva. V současné době mám v La Banque Of BNP Paribas De FRANCE svou aktovku, která obsahuje částku (2 000 000 EUR) s papíry mého dobře postaveného domu se 7 patry a moje auta jsou dobře zaparkována v domě, který Šetřil jsem na stavební projekt. Ale byl bych Vám vděčný, kdybych vám dal tyto peníze, které vám budou moci pomoci ve vašem podnikání, a také ve vašem vlastním jménu realizovat projekt, který je pro mě nejvíc drahý, prosím, laskavě zvažte mou nabídku, protože je to dárek že vám udělám. Trpím hodně a obávám se, že v noci stěží spím, jako přes den, protože nechci umřít, aniž bych daroval všechny tyto peníze, jinak si myslím, že by to byl nepořádek.

Kontakt na inzerenta

Jméno: Gisele HEDSON
Telefon: 0632598
E-mail: giselehedson@gmail.com
Okres: Celá ČR
Vloženo: 19.05.2020, 21:07

Prohlášení provozovatele webu
Provozovatel serveru Pujcky365.cz neodpovídá za obsah inzerátu a za škody, které vzniknou při odpovědi na něj. Za obsah a správnost uvedených údajů je vždy zodpovědný autor inzerátu.

Kredito24 půjčka
Půjčit si můžete až 20 000 Kč ihned. Peníze už do 15 minut.

Půjčka ještě dnes
Rychlé nebankovní půjčky online a bez poplatků.

Rychlé půjčky
Nabídka a poptávka nebankovních půjček, úvěrů a hypoték.