SONEBA – půjčky se zástavou bez registru; tel: 608 174 900

Pro klienty se zamítnutou půjčkou v bance zajistíme bez registru a poplatku předem vyšší finanční obnos se zástavou nemovitosti od 100tis Kč až do 5mil Kč. Klient musí vlastnit nemovitosti, nebo mít souhlas se zástavou nemovitosti 3. osoby. Ručit lze takřka jakoukoliv nemovitostí na území ČR, a to komerční i nekomerční. Tzv. americká hypotéka lze použít jako podnikatelský úvěr, vyplacení exekucí z nemovitosti, ke konsolidaci apod. Úroková sazba je pevná a neměnná po celou dobu splátkového kalendáře. Kdykoliv je možné hypotéku doplatit předem a bez pokut. K prvotní nezávazné žádosti není nutné dojíždění ze strany klienta. Tato žádost je zcela zdarma, stejně tak poradenství, konzultace, právní servis a odhad nemovitosti. Za tyto služby klient neplatí ani v případě pozdějšího odstoupení (storna) od žádosti. Úvěrová smlouva je předem před podpisem elektronicky zaslána žadateli k podrobnému prozkoumání.
Více info k SONEBA půjčce se zástavou nemovitosti bez registru na tel. čísle 608 174 900, nebo na webu https://www.soneba.cz.

Kontakt na inzerenta

Jméno: Pavel Sokola
Telefon: +420608174900
E-mail: info@soneba.cz
WWW: http://www.soneba.cz
Okres: Celá ČR
Vloženo: 01.08.2022, 07:17

Prohlášení provozovatele webu
Provozovatel serveru Pujcky365.cz neodpovídá za obsah inzerátu a za škody, které vzniknou při odpovědi na něj. Za obsah a správnost uvedených údajů je vždy zodpovědný autor inzerátu.